strazak1 normal     IV Zawody CTiF o Puchar Wójta Gminy Milanów: 10 czerwca odbyły się już po raz czwarty zawody sportowo – pożarnicze o Puchar Wójta Gminy Milanów w systemie tradycyjnym według regulaminu CTiF.

     Ze względu na remont stadionu sportowego w Milanowie i dzięki gościnności i zgodzie Pani Prezes MKS Victoria Parczew  zawody te odbyły się na stadionie w Parczewie. W zawodach wzięło udział pięć drużyn strażackich reprezentujących jednostki OSP i PSP. Zawody te miały na celu przygotowanie drużyny OSP Milanów jak sprawdzenie przygotowania do Olimpiady Pożarniczej CTiF która odbędzie się w lipcu w Austrii. W zawodach tych wzięła udział jeszcze jedna jednostka która wystąpi na Olimpiadzie w Villach a była to drużyna reprezentująca PSP Siedlce. To dla tych dwóch jednostek było to spotkanie przygotowawcze przed jednym z najważniejszych startów. Oprócz już wspomnianych jednostek nie zawiedli nas także strażacy z OSP Garbów którzy przywieźli dwie drużyny w kategorii mężczyzn i kobiet w grypie A i OSP Piszczac kobiety w grupie B. Zawody te miały bardzo przyjacielski klimat nie rywalizowaliśmy między sobą a bardziej szlifowanie zdobytych już wcześniej umiejętności w sprawianiu ćwiczenia bojowego. Osiągnięte wyniki
w poszczególnych kategoriach przedstawiają się następująco:
Grupa ,,A”  mężczyzn:
        OSP Milanów z wynikiem     – 399,40 pkt.
        OSP Garbów z wynikiem      –  374,32 pkt.
Grupa ,,A” kobiet:
        OSP Garbów z wynikiem    –  358,78 pkt.
Grupa ,,A” mężczyzn PSP:
        JRG PSP Siedlce z wynikiem    –  381,79 pkt.
Grupa ,,B” kobiet:
        OSP Piszczac z wynikiem    –  371,72 pkt.     
    Sędzią głównym zawodów był sędzia z Krajowego Kolegium Sędziów CTiF dh Tadeusz Bujno, a towarzyszyli mu druhowie z innych jednostek OSP którym za pracę w zespole sędziowskim bardzo dziękujemy.
    Zawody zakończyły się w bardzo przyjacielskiej atmosferze, wszyscy uczestnicy zawodów otrzymali pamiątkowe dyplomy i puchary które wręczył Pan wójt Gminy Milanów Paweł Krępski. Dodatkowo za najlepszą sztafetę                         i ćwiczenie bojowe puchary ufundowane przez Prezesa OSP Milanów otrzymała nasza jednostka z wynikami ćwiczenie bojowe 41,65 i sztafeta pożarnicza                      z wynikiem 58,95. Zawody te mogły odbyć się też dzięki hojności wielu sponsorów którym w tym miejscu pragniemy bardzo podziękować, to dzięki tym ludziom i firmom możemy już po raz czwarty organizować takie spotkanie. mamy nadzieję że za rok będzie nas znacznie więcej i już dziś zapraszamy inne drużyny do udziału w tej sportowej rywalizacji a sympatyków do kibicowania swoim drużynom.

1.png2.png3.png4.png5.png6.png7.png8.png9.png10.png11.png12.png13.png14.png15.png16.png17.png18.png19.png20.png21.png22.png23.png24.png25.png