Google Internetowe RewolucjeGoogle internetowe rewolucje:  Jesteś przedsiębiorcą? Przyjdź na szkolenie w ramach projektu Google Internetowe Rewolucje.

Podczas praktycznych warsztatów zostaną pokazane:

-jakie elementy mają wpływ na widoczność strony internetowej Waszej firmy w wyszukiwarce,
-na co warto zwrócić uwagę tworząc treści na stronę,
-jakie możliwości daje wizytówka na Mapach Google,
-jakich narzędzi używać przy przygotowywaniu listy słów kluczowych dla Waszej witryny,
-jak zmierzyć ruch na stronie www.
-jak zaprezentować swoją ofertę użytkownikom korzystającym ze smartfonów oraz jak wykorzystać narzędzia internetowe do rozwoju firmy.

Po szkoleniu będzie możliwość umówienia się na indywidualne konsultacje z doradcą w projekcie Google Internetowe Rewolucje, które są częścią programu wsparcia przygotowanego specjalnie z myślą o firmach z sektora MŚP.

Gmina Parczew oraz Lokalna Grupa Działania „Jagiellońska Przystań” zapraszają mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa oraz stowarzyszenia na bezpłatne szkolenie. Spotkanie odbędzie się 5 grudnia 2018 roku o godz. 15.30 w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Parczewie, ul. Warszawska 24.

Zgłoszenie uczestnictwa w szkoleniu telefoniczne (83) 354 37 34; 512 030 862 lub na maila Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 4 grudnia 2018 roku.