img (1)     Warsztaty Wielkanocne w Bibliotece: W oczekiwaniu na zbliżające się święta Gminna  Biblioteka Publiczna w Milanowie zaprosiła dzieci ze Szkoły Podstawowej do udziału w warsztatach wielkanocnych.

Przez tydzień trwania zajęć bibliotekę odwiedziło pięć klas wraz z wychowawczyniami . Przygotowując się do zajęć wzięłyśmy  pod uwagę wiek i zdolności artystyczne dzieci. Dlatego dla każdej z klas przygotowałyśmy inny zestaw zajęć. Jak wiadomo wykonanie ozdób wielkanocnych jest wspaniałą tradycją którą warto kultywować a gdy jeszcze wykonana jest samodzielnie sprawia wiele radości.  Na zajęciach wykonaliśmy:  kurczaczka i kogucika, wielkanocną kartkę metodą Quilingową, papierowe, kolorowe pisanki na wstążce.  
     Mamy nadzieję że wykonane przez dzieci prace będą dodatkową ozdobą na świąteczny stół. Przy okazji chcemy bardzo podziękować za dobrą współpracę nauczycielom i uczniom oraz życzyć wszystkiego najlepszego na nadchodzące święta.

                                                                            Dyrektor GBP w Mianowie

Ewa Kozak

 

img (1).jpgimg (2).jpgimg (3).jpgimg (4).JPGimg (5).JPGimg (6).JPGimg (7).JPGimg (8).JPGimg (9).JPGimg (10).JPGimg (11).JPGimg (12).JPGimg (13).JPGimg (14).JPGimg (15).JPGimg (16).JPGimg (17).JPGimg (18).JPGimg (19).JPGimg (20).JPGimg (21).JPGimg (22).JPGimg (23).JPG