IMG (13)Uroczyste obchody Dnia Kobiet w Gminie Milanów: Już kolejny raz Panie z terenu Gminy Milanów zostały zaproszone przez Wójta Pana Pawła Krępskiego i Gminny Ośrodek Kultury w Milanowie  na uroczyste obchody Gminnego Dnia Kobiet.

     W niedzielne popołudnie 11 marca Panie mogły wysłuchać koncertu muzyki filmowej w wykonaniu zespołu Va Bank. Pięknie wykonane szlagiery z najsłynniejszych polskich i zagranicznych filmów wzruszały do łez, bawiły i wprawiały w niesamowity nastrój. Do łez rozbawiło Panie przedstawienie w wykonaniu osób starszych pod tytułem Sądny Dzień , które prezentowało śmieszne scenki z pracy Sądu. Nie mniej radosne i pełne uroku było przedstawienie w wykonaniu maluchów parodiujące znane polskie bajki. Były też tańce, w wykonaniu dzieci uczęszczających na zajęcia do GOK, kwiaty wręczone Paniom przez Wójta Gminy, poczęstunek w postaci domowych wypieków i zabiegi pielęgnacyjne przeprowadzone przez Panie z Avonu. Wszystko to sprawiło, że Panie opuszczały GOK z uśmiechem na twarzy. Mamy nadzieję, że przyczyniliśmy się do tego, że ten dzień, chociaż na chwilę pozwolił zapomnieć Paniom o troskach dnia codziennego, których jak najmniej życzymy Paniom w tym roku i wszystkich kolejnych latach .

IMG (1).JPGIMG (2).JPGIMG (3).JPGIMG (4).JPGIMG (5).JPGIMG (6).JPGIMG (7).JPGIMG (8).JPGIMG (9).JPGIMG (10).JPGIMG (11).JPGIMG (12).JPGIMG (13).JPGIMG (14).JPGIMG (15).JPGIMG (16).JPGIMG (17).JPGIMG (18).JPGIMG (19).JPGIMG (20).JPG