Rodzice z Sołectwa Cichostów oraz Stowarzyszenie Cichosz wspólnie zorganizowali w sobotę 7 grudnia integracyjne spotkanie Mikołajkowe

Tego dnia w świetlicy wiejskiej przystrojona została choinka oraz rozpakowane zostały zestawy edukacyjne otrzymane od ARiMR! .....które zapakowane były w dwa, wielkie ogromne pudła!
Tuż po otworzeniu paczek rozpoczęła się fantastyczna zabawa. Dużym powodzeniem wśród maluszków cieszyły się ścieralne malowanki, plac jazdy ruchu oraz układanki z porami roku! ...ale hitem dla młodzieży (i nie tylko) okazał się samojeżdżący robot edukacyjny który wykonywał przekazane mu polecenia - ...ja jestem robot!..... ustaw mnie na starcie :D
To był piękny, twórczy czas spędzony w bardzo fajnej atmosferze. Na koniec dla wszystkich zuchów którzy jeszcze pozostali na spotkaniu i mieli energię po wyczerpujących edukacyjnych grach wjechał stół do tenisa stołowego....który oczywiście również zrobił furorę! ( podpowiedź: zawody w tradycyjnego "ping-ponga" zostaną rozegrane w Cichostowie 19.01.2020 w czasie ferii zimowych).
Bardzo dziękujemy wszystkim obecnym za przybycie. Bardzo dziękujemy również ARiMR za wsparcie pięknymi zestawami! Zestawy te są dostępne do użytku na miejscu w każdą sobotę od 8.00 do 16.00 w świetlicy wiejskiej. Do zobaczenia!