9 lutego na Hali sportowej w Milanowie odbył się już Halowy Turniej Piłki Nożnej drużyn OSP o Puchar Wójta Gminy i Prezesa Zarządu Gminnego ZOSP.

W turnieju wzięło udział cztery drużyny, reprezentujące swoje jednostki: OSP Komarówka Podlaska,  OSP Gęś, OSP Ostrówek oraz gospodarz OSP Milanów, niestety z wielu złożonych okoliczności w rozgrywkach nie mogły wziąć udziału jednostki z Czemiernik  i Kopiny.

         Uroczystego otwarcia i powitania gości dokonał wójt gminy Paweł Krępski życząc zawodnikom wielu miłych wrażeń oraz   jak najlepszej sportowej rywalizacji, nie pozostało już nic innego jedynie rozpocząć sportową rywalizację, ta zaś odbyła się w duchu fair – pley, bez kontuzji i jak często się zauważa boiskowych spięć.  Rozgrywki do samego końca toczyły się  w dużym napięciu, gdyż dopiero ostatni mecz pomiędzy OSP Gęś i OSP Komarówka Podlaska zdecydował o I miejscu w turnieju. Drużyna z Gęsi wygrała to ostatnie spotkanie bardzo wyraźnie pokonując Komarówkę  7 – 1 i był to taki rewanż za ubiegłoroczną porażkę i przegranie I miejsca.   Drużyny rozgrywały spotkania systemem każdy z każdym  i po blisko 3 godzinnej rywalizacji klasyfikacja końcowa przedstawiała się następująco:

 

         1 miejsce OSP Gęś                                    21 –  1  – 9

         2 miejsce OSP Komarówka Podlaska                 10 – 10 – 6

         3 miejsce OSP Milanów                                      11 – 11 – 3

         4 miejsce OSP Ostrówek                                    1  – 21  – 0

 

         Królem strzelców z wynikiem 9 zdobytych bramek został: Kamil Jaszczuk reprezentujący OSP Gęś podobnie jak najlepszy bramkarz Michał Nieścioruk także z tej samej jednostki.

         Na zakończenie turnieju odbyło się podsumowanie rozgrywek przez Wójta Gminy i wręczenie pamiątkowych Pucharów, dyplomów i statuetek dla najlepszych zawodników turnieju.