Featured

KONKURS PLASTYCZNY

Stowarzyszenie Cichosz informuje:
Program dotacyjny „Koalicje dla Niepodległej” w ramach którego realizujemy wraz z Gminą Milanów, Caritas Diecezji Siedleckiej, Przedszkolem Samorządowym w Milanowie i Powiatem Parczewskim projekt "Kultura drogą do Niepodległości" to nie tylko zwiedzanie obiektów pałacowo-parkowych w Milanowie ale również szereg działań kulturalnych mających na celu integrację mieszkańców gminy i wciągnięcie ich w wir lokalnej historii. Jedną ze składowych tych działań to konkurs plastyczny "Moja Mała Ojczyzna".
Główne cele konkursu to:
- przedstawienie walorów turystycznych, kulturowych i historycznych gminy
- budowanie tożsamości lokalnej mieszkańców i wzbudzanie szacunku do „Małej Ojczyzny”
- kształtowanie postaw patriotycznych
- umożliwienie wszystkim mieszkańcom gminy (dzieciom, młodzieży i osobom dorosłym) zaprezentowania swojego talentu oraz rozwinięcia wrażliwości, wyobraźni i ekspresji poprzez sztukę.
Na zgłoszenia czekamy do 20 października 2019 roku.
Szczegóły konkursu, regulamin i karta zgłoszenia.
Regulamin dostępny będzie na każdym wydarzeniu powiązanym z projektem "Kultura drogą do Niepodległości"
Zapraszamy do udziału.

plakat konkurs plastyczny

 

Dofinansowano ze środków Programu Wieloletniego NIEPODLEGŁA na lata 2017-2022 w ramach Programu Dotacyjnego „Koalicje dla Niepodległej”

 

WARSZTATY WOKALNE 

warsztaty wokalneProjekt "Kultura drogą do Niepodległości" to naprawdę wielowątkowe wydarzenie! Oprócz zwiedzania pałacu Czetwertyńskich, gier terenowych, konkursu plastycznego dla mieszkańców gminy i zajęć teatralnych.....mamy też warsztaty wokalne dla dorosłych! I to nie jakieś tam..... sialalala, tylko naprawdę profesjonalne spotkania z osobami które się na tym znają. A instruktorami są Pani Aneta Ciok i Pan Artur Bójko. Zapraszamy na pierwsze spotkanie które odbędzie się 26.09.2019r. o godzinie 18.00 w świetlicy wiejskiej Stowarzyszenia "Nasza wieś" w Rudnie. Takie spotkanie to niebywała okazja do poznania nowych ciekawych osób, zaprezentowania swoich umiejętności i ich podszkolenia...oraz przede wszystkim dobra zabawa w miłym i ciekawym towarzystwie. Podsumowanie warsztatów podczas spotkania 10.11.2019 r. w starej wozowni na terenie kompleksu pałacowo-parkowego w Milanowie. 
Zachęcamy od udziału!

Dofinansowano ze środków Programu Wieloletniego NIEPODLEGŁA na lata 2017-2022 w ramach Programu Dotacyjnego „Koalicje dla Niepodległej”.

 

MOBILNE WYSTAWY

 W ramach Programu Dotacyjnego "Koalicje dla Niepodległej" i realizowanemu dzięki niemu projektowi "Kultura drogą do Niepodległości" wyruszamy do sołectw Gminy Milanów by tam opowiadać o naszej "Małej Ojczyźnie".Na naszych spotkaniach lokalną historię zaprezentują ks. Czetwertyńska i Pan Wertejuk w których role wcielą się mieszkańcy Milanowa, obejrzymy mobilną wystawę oraz pobiesiadujemy i pośpiewamy ludowe piosenki przy akompaniamencie harmonisty. Serdecznie zapraszamy do udziału w wydarzeniu. Nasz wesoły korowód zatrzyma się 27.09.2019 w Rudnie. Liczymy na obecnosć mieszkańców sołect: Rudno Pierwsze, Rudno Drugie, Rudno Trzecie oraz Rudzieniec! Startujemy punktualnie o 18.00! Na wydarzenia zaprasza Stowarzyszenie Cichosz z Cichostowa, Wójt Gminy Milanów, Caritas Diecezji Siedleckiej, Przedszkole Samorządowe w Milanowie oraz Powiat Parczewski! 
Do zobaczenia.

Dofinansowano ze środków Programu Wieloletniego NIEPODLEGŁA na lata 2017-2022 w ramach Programu Dotacyjnego „Koalicje dla Niepodległej”.

Previous Next Play Pause
1 2 3 4
 
 

II warsztaty teatralne - 27.09.2019r. godzina 17.00 - Zapraszamy wszystkich chętnych! Jeszcze można się zapisać

warsztaty teatralne2

 

 

W ramach projekt "Kultura drogą do Niepodległości" odbywają się warsztaty wokalne prowadzone przez Panią Anetę Ciok i Pana Artura Bójko. Kolejne spotkanie odbędzie się 3.10.2019r o godzinie 18.00 w Rudnie.
Do udziału w warsztatach zapraszają Stowarzyszenie Cichosz z Cichostowa, Caritas Diecezji Siedleckiej, Wójt Gminy Milanów, Przedszkole Samorządowe w Milanowie oraz Powiat Parczewski.

Takie spotkanie to niebywała okazja do poznania nowych ciekawych osób, zaprezentowania swoich umiejętności i ich podszkolenia...oraz przede wszystkim dobra zabawa w miłym i ciekawym towarzystwie.
Podsumowanie warsztatów podczas spotkania 10.11.2019 r. w starej wozowni na terenie kompleksu pałacowo-parkowego w Milanowie.

Zachęcamy od udziału!

Dofinansowano ze środków Programu Wieloletniego NIEPODLEGŁA na lata 2017-2022 w ramach Programu Dotacyjnego „Koalicje dla Niepodległej”.

warsztaty wokalne 2

 

Na naszych wspólnych warsztatach teatralnych organizowanych w ramach projektu "Kultura drogą do Niepodległości" dużo się dzieje. Przyjdźcie i sprawdźcie sami!
Ich trzecia odsłona odbędzie się w piątek 4.10.2019r w świetlicy wiejskiej w Cichostowie.
Zapraszamy do udziału.

Dofinansowano ze środków Programu Wieloletniego NIEPODLEGŁA na lata 2017-2022 w ramach Programu Dotacyjnego „Koalicje dla Niepodległej”.

Na warsztaty teatralne zapraszają: Stowarzyszenie Cichosz, Wójt Gminy Milanów, Caritas Diecezji Siedleckiej, Przedszkole Samorządowe w Milanowie.

 warsztaty teatralne3

URZĄD GMINY MILANÓW
ul. Kościelna 11A
21-210 Milanów
Godziny pracy:
poniedziałek - piątek: 07:30 - 15:30

 

 

 

 

KONTAKT
tel: 83 35-67-002
FAX: 83 35-67-621
Email: gmina@milanow.pl
Skrytka Epuap:/u6mho1w05l/skrytka

Numery wewnętrzne

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ

ELEKTRONICZNA SKRZYNKA PODAWCZA